Samsun Ucuz Otelleri

Samsun'un fiyat olarak uygun konfor olarak da 5 yıldızlı otel konforunda bir otel ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Damla Panaroma Otel sayesinde Samsun'a gelen konuklarımız kendilerini evlerinde hissedecekler.

Samsun'un fiyat olarak uygun konfor olarak da 5 yıldızlı otel konforunda bir otel ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Damla Panaroma Otel sayesinde Samsun'a gelen konuklarımız kendilerini evlerinde hissedecekler.


Samsun gibi sürekli büyüyen kentlerin en büyük sorunu misafirlerini ağırlayabilecek temiz ve uygun fiyatlı bir otel bulamamalarıdır. İşte Damla Panaroma Otel tam da bu ihtiyaçları karşılayabilecek kapasitede bir oteldir.


Şehrin merkezinde olması tüm toplu taşıma araçlarına uygunluğu, servis imkanı, güleryüzlü personeli haricinde tüm odalarının deniz manzaralı ve yeni olması restaurant kısmında ünlü aşçıların özel hazırladıkları Samsun'a özel geleneksel yemekleri tatma şansı gibi özel hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.


Damla Panaroma Otel adını tüm odalarından rahatlıkla görebileceğiniz muhteşem deniz manzarsından alır. Samsun'un en güzel tepelerinin birinde konuşlandırılmış olan otelimiz mis gibi havasıyla hem doğa hem de deniz manzaralıdır.


Yazın açılan Su Kayağı pistini otelimizden izleyebilir, eşsiz deniz manzarasıyla dinlenebilirsiniz.
WHATSAPP
REZERVASYON